Omar Hortum

         Omar Hortum 1987 yılında, Küsget Sanayi Sitesi'nde 150 m2 kapalı alanda Hortum sektöründe faaliyete başlamışıtır. Geçmişten günümüze, Omar Hortum Hidrolik & Pnömatik San. Tic. Ltd. Şti. profesyonel teknik ekibi ve geniş ürün yelpazesi ile 1200m2 alanda üretim, proje ve bayilik konularında müşteri kitlelerine hizmet vermektedir.

        Gaziantep'te bulunmalarının yanısıra tüm yurtiçine de güçlü müşteri potansiyeli sayesinde değer üretmeyi hedeflemektedir.

         Hidrolik ürün grubunda dünyaca tanınan LUEN, OMT,DOFLUID, gibi firmaların Türkiye bayiliğini üstlenen firmamız, pnömatik ürün grubunda ise dünya devi AIRTAC firmasının Türkiye bayiliğini yürütmektedir. Firmamız sektörde yoğun ilgi gören LUFTEC, YUTECH, FER-RO, PVD, HONBAR ve SEL HORTUMLARI marka ürünlerinin de Türkiye satışını yapmaktadır. Ayrıca ülkemizde ve yurtdışında markalaşmış ve söz sahibi olmuş yerli firmalar olan HEMA, AKON, GMS HİDROLİK, LMC ve REKORSAN markalarının bayilikleri ile müşterilerine güçlü ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Omar Hortum Hidrolik & Pnömatik
San. Tic. Ltd. Şti.

Bize Ulaşın

Adres : Sanayi Mah. 60033 Nolu Cad. No:2 Şehitkamil/Gaziantep

E-mail           satis@omarhortum.com
Whatsapp     + 0 (533) 142 81 16
Telefon          + 0 (342) 235 31 71

Omar Hortum Hidrolik Pnömatik SAN.TİC.LTD.ŞTİ. © 2020. Tüm hakları saklıdır.

Üste Çık
Whatsapp Destek Hattı